Koupit nebo pronajmout?
Nemovitost
Lokalita

Chomutovská taxislužba, která jezdí kamkoliv

Naším posláním Taxi v Chomutově od počátku založení společnosti je bezpečně, spolehlivě, včas přepravit zákazníky na libovolné místo v ČR či Evropě v příjemném interiéru našich nových a moderních vozů. Od roku 1996, jsme přepravili na různá místa tisíce spokojených zákazníků, kdy většina klientů se na nás obrací opakovaně. Naše poskytované služby v individuální přepravě osob neustále prochází procesy k ještě větší kvalitě, přizpůsobujeme se moderním trendům spojených s individuální přepravou osob. V Chomutově jsou naše taxi a taxislužby velmi pozitivně vnímané a hojně využívané.

TAXI CHOMUTOV, letiště Praha a kamkoliv chcete

Potřebujete vyřešit odvozy zákazníkůnávštěvzaměstnanců, z/na letiště, kol, lyží, menších zásilek nebo uskutečnit výlet pro Vaše hosty? Jsme schopni Vám nabídnout přepravu osob podle Vašich požadavků. Rádi se přizpůsobíme Vaší poptávce, tak aby jste byli s přepravními službami vždy plně spokojeni.

Přistavíme Vám vůz v perfektním stavu se spolehlivým a prověřeným řidičem za příjemnou cenu. Všechny vozy jsou nové a všichni řidiči jsou více než 10 let profesionální řidiči na jejichž kvality se můžete kdykoliv spolehnout.

Působíme jako taxi na Chomutovsku od roku 1996 a spolupracujeme s několika taxislužbami v okolí. Dokážeme tak operativně řešit různé druhy odvozů. Zajišťujeme služby taxi v Chomutově a širším okolí.

Pavel Bártů
majitel

  Vytvořit poptávku

  • Byty
  • Domy
  • Rekreační objekty
  • Komerční nemovitosti
  • Pozemky
  • Ostatní

  Upřesnit

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci

  Vyhledat vhodné nemovitosti

  Upřesnit

  Vyhledat fulltextově

  Cena a plocha

  m2
  m2
  m2
  m2

  ... nebo vyberte celý kraj či okres

  Vlastnictví

  Konstrukce

  Typ budovy

  Vybavení

  Charakteristika

  IS sítě

  Umístění v obci